Kurį pirmiausia atidarysi?

2012.09.10 Rendolfas
  • 7
11
Kurį pirmiausia atidarysi?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5038    
Čia ne demotyvacija, o klausimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5038    
As taip pat turiu turiu facebook'a
Nuotraukos nėra
Anonimas 5038    
Fake :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5038    
Pirma,bet ten paprastai buna nepazistami zmones,tad atmetu :Forever alone:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5038    
as turiu facebook
Firework 5038    
Aš irgi neturiu facebook'o.
Panvezys 5038    
Aš ir neturiu facebook
Nuotraukos nėra
Anonimas 5038    
isvis nei vieno nes feisbukas tik aukoms kaip ir one ir dar visokes hujones
Emma11956 5038    
Kadangi neturiu facebook taigi man tokių problemų nekyla
Nuotraukos nėra
Anonimas 5038    
Is pradziu zinute, tada notifikeisena:D Ir pabaigai ant geriausio drauga:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5038    
Nieko :ForeverAlone:
Grįžti į viršų