Čia ne demotyvacija, o klausimas.
Kurį pirmiausia atidarysi?
Anonimas
5038
Anonimas
5038
As taip pat turiu turiu facebook'a
Anonimas
5038
Fake :)
Anonimas
5038
Pirma,bet ten paprastai buna nepazistami zmones,tad atmetu :Forever alone:
Anonimas
5038
as turiu facebook
Firework
5038
Aš irgi neturiu facebook'o.
Panvezys
5038
Aš ir neturiu facebook
Anonimas
5038
isvis nei vieno nes feisbukas tik aukoms kaip ir one ir dar visokes hujones
Emma11956
5038
Kadangi neturiu facebook taigi man tokių problemų nekyla
Anonimas
5038
Is pradziu zinute, tada notifikeisena:D Ir pabaigai ant geriausio drauga:)
Anonimas
5038
Nieko :ForeverAlone:
|

