Čia ne demotyvacija, o klausimas.
Kurį pirmiausia atidarysi?
Anonimas
5036
Anonimas
5036
As taip pat turiu turiu facebook'a
Anonimas
5036
Fake :)
Anonimas
5037
Pirma,bet ten paprastai buna nepazistami zmones,tad atmetu :Forever alone:
Anonimas
5037
as turiu facebook
Firework
5037
Aš irgi neturiu facebook'o.
Panvezys
5037
Aš ir neturiu facebook
Anonimas
5037
isvis nei vieno nes feisbukas tik aukoms kaip ir one ir dar visokes hujones
Emma11956
5037
Kadangi neturiu facebook taigi man tokių problemų nekyla
Anonimas
5037
Is pradziu zinute, tada notifikeisena:D Ir pabaigai ant geriausio drauga:)
Anonimas
5037
Nieko :ForeverAlone:
|

