Kodėl iš daugybės kasų, - visada turi dirbti tik 3?

2011.12.12 Rendolfas
  • 110
3
Kodėl iš daugybės kasų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
Neekonomiška įdarbinti visas kasininkes, kai mažas lankytojų srautas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
del to kad paveiktu tavo smegenis asile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
O, geras. mano nuotrauka. Šiaulių "Tilžės" norfa, rugsėjis.
Grįžti į viršų