#10 apsiverk bekiausi
Kiekvienais metais - vidutiniškai apie 230 estų suvažinėja volas
Anonimas
5166
Anonimas
5166
#7 ir #4 Eikit jus na**ui. Jei nezinot ka rasyt komentaruose tai geriau isvis patylekit...
Tipo
5167
o latviai po pietų yra durni :D
Anonimas
5167
Ir vis tiek nesamonė šita demo!
Anonimas
5167
#5 #6 vargseliai verksniai nesusiprateliai
Anonimas
5167
#4 Vargšelis guzas nesugeba paaiškinti, paskui verkia, kad aplinkui vien debiloidai... #3 #2 Yra stereotipas, kad estai - labai lėti žmonės, panašiai, kaip kad lietuviai pikti ant kaimynų, rusai pijokai, britai kreivadančiai, ir t.t.
Anonimas
5167
#4 ka tu cia kurva gribauji asile? :D
Anonimas
5167
#2 #3 vargseliai debiloidai nesupranta demotyvacijos, paskui tokie verkia kad bogos demo, nors nieko nesupranta
Anonimas
5167
Sorry, bet nesupratau kur čia bajeris?
Anonimas
5167
Prasau kapitono nuovakos pagalbos!!!
Anonimas
5167
kas ten eina estas bega
|

