#10 apsiverk bekiausi
Kiekvienais metais - vidutiniškai apie 230 estų suvažinėja volas
Anonimas
5164
Anonimas
5164
#7 ir #4 Eikit jus na**ui. Jei nezinot ka rasyt komentaruose tai geriau isvis patylekit...
Tipo
5165
o latviai po pietų yra durni :D
Anonimas
5165
Ir vis tiek nesamonė šita demo!
Anonimas
5165
#5 #6 vargseliai verksniai nesusiprateliai
Anonimas
5165
#4 Vargšelis guzas nesugeba paaiškinti, paskui verkia, kad aplinkui vien debiloidai... #3 #2 Yra stereotipas, kad estai - labai lėti žmonės, panašiai, kaip kad lietuviai pikti ant kaimynų, rusai pijokai, britai kreivadančiai, ir t.t.
Anonimas
5165
#4 ka tu cia kurva gribauji asile? :D
Anonimas
5165
#2 #3 vargseliai debiloidai nesupranta demotyvacijos, paskui tokie verkia kad bogos demo, nors nieko nesupranta
Anonimas
5165
Sorry, bet nesupratau kur čia bajeris?
Anonimas
5165
Prasau kapitono nuovakos pagalbos!!!
Anonimas
5165
kas ten eina estas bega
|

