Kiekvienais metais - vidutiniškai apie 230 estų suvažinėja volas

2012.05.05 Rendolfas
  • 26
11
Kiekvienais metais







Nuotraukos nėra
Anonimas 5164    
#10 apsiverk bekiausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5164    
#7 ir #4 Eikit jus na**ui. Jei nezinot ka rasyt komentaruose tai geriau isvis patylekit...
Tipo 5165    
o latviai po pietų yra durni :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
Ir vis tiek nesamonė šita demo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
#5 #6 vargseliai verksniai nesusiprateliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
#4 Vargšelis guzas nesugeba paaiškinti, paskui verkia, kad aplinkui vien debiloidai... #3 #2 Yra stereotipas, kad estai - labai lėti žmonės, panašiai, kaip kad lietuviai pikti ant kaimynų, rusai pijokai, britai kreivadančiai, ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
#4 ka tu cia kurva gribauji asile? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
#2 #3 vargseliai debiloidai nesupranta demotyvacijos, paskui tokie verkia kad bogos demo, nors nieko nesupranta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
Sorry, bet nesupratau kur čia bajeris?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
Prasau kapitono nuovakos pagalbos!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
kas ten eina estas bega
Grįžti į viršų