O dar pavazinejas jau nebesinori,nes atsibosta ;)
Kartą pavažiavęs - negali sustot. - Ne, rimtai negali.
Anonimas
5032
Anonimas
5088
#22 Taip žinoma, kad gėda būtų važiuot jei būtų supuvusi, surudijusi ar sulankstyta, o su tokia kaip nuotraukoj tai kokia čia gėda?
Anonimas
5129
#22 Tavo tėvams turėtų būti gėda, kad buką vaiką augina... čia juk klasika, o klasika niekada nebūna gėdinga, kaip tik, savigarbos lygį pakelia aukščiau už visokius X5 ir kitas spindinčias naujoves.
Anonimas
5237
Gėda butu važiuot su tokiu..:D
Tadis
5311
bet tai kausai konkretus ;] kurva sako golfas ne masina.. tai vaziuokit bl su dviraciais veilokai, ir dazniausiai cie tie sako "ereliai" kurie vairuoja bmw, nusiperka ir laiko kieme nes nera kapeiku uz ka vaziuot, bet jie gi turi bmw..
Anonimas
5339
Tautovežis :D
Anonimas
5589
as ir nematau fotoje masinos kes golfas uzstoja
Anonimas
5589
Nesuprantu.. Kur jūs tą mašiną ten matot ;D
Anonimas
5591
#5 captain obvious strikes again :D
anonimas
5591
ilek i medi tai tuoj pat sustosi
Anonimas
5591
sh ne automobilis..
Anonimas
5591
Golfas - kas megsta. Nes tai kietoka masina, kai kurie megsta kad vaziuotu kai per pagalves ;]]
Anonimas
5591
Tipo negera masina? Neuzlenkiama- tai svarbiausia.
Wartez
5591
Golfai yra puikios masinos : ) nesuprantu kuo jums uzkliuna? Del to kad sena? Dalys pigios,genda retai,ekonomiska. Bbz ar patys komentatoriai masinas turit ; )
Anonimas
5592
Kaip cia visi daug keikiasi!!! Negrazu sakyt kad golfas yra masina....
Edvins
5592
Das Auto.
Anonimas
5592
Nemirtinga mašina
Anonimas
5592
tai stabdzius susitwarkyk ;D
Anonimas
5592
Atsimenu, kai mes su draugeliu išsivarėm '87 mazdą. Kai į avilį lupom :D.
Anonimas
5592
mano panasiu metu passatui stabdziu neliko vaziuojant... :D
Anonimas
5592
nes stabdziai neveikia
Anonimas
5592
pz antra eilute zudanti :FDDD
Anonimas
5592
Tikra teisybe, mano tevas turi toki, bet as dazniausiai su tokiu vazineju :D Kai jau isedu tai islipt ne uz ka nenoriu
Anonimas
5593
haha :D
Anonimas
5593
Eina na! :D Kiek teisybes siuose zodziuose :D
|

