Jeigu tu tai pameni... - vadinasi tavo vaikystė nebuvo tokia ir nuostabi...

2012.08.22 Rendolfas
  • 12
10
Jeigu tu tai pameni...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
Oj kad siais laikais taip vaikai butu auklejami.. Tai bent jaunimas i jaunima panasus butu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
#7 I know that feel bro
Ignassin 5054    
#4 90's ir vyresni. Pritartina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
Oooo taip.... Pamenu, labai gerai pamenu :-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
Dabartiniai tik prie pc sedi visa vaikyste ir nemato nieko idomesnio uz ji :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
#4 belieka tik pritarti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
uztat dauguma 90's vaiku turejo normalia vaikyste, ne taip kaip siuolaikiniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
Galėtų dabartinius mokytojus tokiais apginkluot... po 10 metų pasimatytų rezultatai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
Su šitais gaudavai per subine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5055    
waht is that?!?!
Grįžti į viršų