Oj kad siais laikais taip vaikai butu auklejami.. Tai bent jaunimas i jaunima panasus butu..
Jeigu tu tai pameni... - vadinasi tavo vaikystė nebuvo tokia ir nuostabi...
Anonimas
5053
Anonimas
5053
#7 I know that feel bro
Ignassin
5053
#4 90's ir vyresni. Pritartina.
Anonimas
5053
Oooo taip.... Pamenu, labai gerai pamenu :-D
Anonimas
5053
Dabartiniai tik prie pc sedi visa vaikyste ir nemato nieko idomesnio uz ji :(
Anonimas
5054
#4 belieka tik pritarti
Anonimas
5054
uztat dauguma 90's vaiku turejo normalia vaikyste, ne taip kaip siuolaikiniai
Anonimas
5054
Galėtų dabartinius mokytojus tokiais apginkluot... po 10 metų pasimatytų rezultatai
Anonimas
5054
Su šitais gaudavai per subine :D
Anonimas
5054
waht is that?!?!
|

