Oj kad siais laikais taip vaikai butu auklejami.. Tai bent jaunimas i jaunima panasus butu..
Jeigu tu tai pameni... - vadinasi tavo vaikystė nebuvo tokia ir nuostabi...
Anonimas
5054
Anonimas
5054
#7 I know that feel bro
Ignassin
5054
#4 90's ir vyresni. Pritartina.
Anonimas
5054
Oooo taip.... Pamenu, labai gerai pamenu :-D
Anonimas
5054
Dabartiniai tik prie pc sedi visa vaikyste ir nemato nieko idomesnio uz ji :(
Anonimas
5055
#4 belieka tik pritarti
Anonimas
5055
uztat dauguma 90's vaiku turejo normalia vaikyste, ne taip kaip siuolaikiniai
Anonimas
5055
Galėtų dabartinius mokytojus tokiais apginkluot... po 10 metų pasimatytų rezultatai
Anonimas
5055
Su šitais gaudavai per subine :D
Anonimas
5055
waht is that?!?!
|

