Jei daryti, - tai tik iki galo!

2011.11.21 Rendolfas
  • 173
9
Jei daryti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5109    
#2 true story :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5226    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
#2 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
#2 xD
fin 5329    
;D#2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
o man buvo vasara nesekiminga diena, pjoviau zole ir sudas pasislepes buvo, apsitaskiau rubus ir veida belekaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
Primine kaip as karta vos katino nenusienavau... Isvariau zolepjove, nuejau benzno paimti, o tas po zolepjove palindo ir i maisa! Bilu benzina ir ziuriu.... juda tas maisas :D
Grįžti į viršų