Ziuri ziuri nematai o kai pamatai tai ir ziureti nebesinori!!
Jei atpažįsti kas čia - tavo vaikystė tikrai buvo nereali!
Anonimas
5010
Emma11956
5033
Visą laiką žiūrėjau ir žiūrėsiu! Pats geriausias serialas (kurį beje už 25 min žiūrėsiu) pasaulyje!!! :D
Anonimas
5033
a vaaaaaaaaaaa i ka diedai panasus,jie tapo tokie kaip ju idealas
Anonimas
5033
O kaip neatpazinsi?
XciclonX
5033
Demotyvacijoje turėtų atsirasti nauja skiltis "Sužinok, kokia buvo tavo vaikystė".
Anonimas
5033
Liūdnoka foto. Kaip susenęs Elas. :/
|

