#7 pesimistas
Jau greitai - Geros mergaitės iš rajonų, atvažiuos studijuoti
Anonimas
5415
Tinchy
5416
#6 Optimistas
Sylon
5416
taps blogutem :D
Anonimas
5417
Nė velnio, važiavau, dabar antrus metus mokinsiuos.. Jokių nesamonių nebuvo..;P
zilwis777
5417
Muhahahha >;)
Psiche
5417
nebegeros tos mergaitės bus tuomet :D
Anonimas
5417
nu ir ka cia tuom norejai parodyt?
Anonimas
5417
Tai čia pirmus metus taip būna, po to jau susitupi kažkiek.
|

