#7 pesimistas
Jau greitai - Geros mergaitės iš rajonų, atvažiuos studijuoti
Anonimas
5417
Tinchy
5418
#6 Optimistas
Sylon
5418
taps blogutem :D
Anonimas
5419
Nė velnio, važiavau, dabar antrus metus mokinsiuos.. Jokių nesamonių nebuvo..;P
zilwis777
5419
Muhahahha >;)
Psiche
5419
nebegeros tos mergaitės bus tuomet :D
Anonimas
5419
nu ir ka cia tuom norejai parodyt?
Anonimas
5419
Tai čia pirmus metus taip būna, po to jau susitupi kažkiek.
|

