Išvaizda ar komfortas? - Žmogus atsakys iš karto, moteris - pagalvos.

2011.09.15 Rendolfas
  • 56
8
Išvaizda ar komfortas?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5031    
nu nx tokius batus
Uggy 5032    
Coverse <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
visada galima suderint du, šiaip jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
Moteris tai ne zmogus?
anonimas 5400    
del komforto tai manau galima prie ivairiu batu apsiprast ir bus tiek patogus kiek ir basom vaiksciotum :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#2 susikalk sudaranke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
OMG kokie gražus bateliai!!!!!! Noooooriu!!! Is kur ištraukei ft rendolfai????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Tai, kad tokie batai patogūs visai ;)
Grįžti į viršų