obiuliu saldytuve??? what the fuck? :D
Išlikimo žinynas vyrams
Anonimas
5053
Anonimas
5053
mhh... nemėgstu vyno :D
Anonimas
5053
šitas geras :D
Anonimas
5053
taivot moteru bazaras/nervai laiko ties vyno butelio kaina....nu aisku jei ten y tam tikrus teiginiu jos grynai is lempos pyksta tai tiek ir tevertos...(p.s kalba eina apie pigu vyna,nes brangiu yra ir tokiu kurie uz namus brangesni)
Anonimas
5053
Gal ir poxuj, tik vietoj 'stai vyno' turetu buti 'te pidisioka'
|

