#7 Jei apie paskirtį- tada taip :)
Gyvenimas feisbuke - griauna gyvenimą realybėje
Ignassin
5047
Anonimas
5047
#6 na, cia jau kitas reikalas, bet kalbant apie jo paskirti.. ne fb gaidys, o juo besinaudojanti dauguma.
Ignassin
5047
#4 Tikrai ne tiek. Bent jau jaunesni ir tai yra didžioji dalis.
Anonimas
5047
#3 Nu as turiu fb ir naudojuos juo tik kaip susisiekimo priemone, tai dabar as emosnikas ir gejus?
Anonimas
5047
#3 Aciu, kad pasidalinai patirtim. Zmones palaiko kontakta ir tiek.
Anonimas
5048
Gaidys tas fb. Ten lankosi, tik emosnikai, gejai ir kiri gyvenymu nusivyle zmones.
Anonimas
5048
Tikra nesąmonė. First world problems.... berysio
Anonimas
5048
Whaaaaaat???
|

