lol
Geras kūrinys - kai klausai dėl žodžių, o ne dėl papų klipuose
Anonimas
5000
Anonimas
5002
balalaika eilinė ir tiek.. neužkabina ;]
Anonimas
5002
nieko gero cia visai, dar tos mergos nusidainavimas
Anonimas
5002
zaza matos vaikas esi .....
Anonimas
5002
Zodziai yra tik pipirai, svarbiausia muzika. Normali, aisku, o ne kokia supista trance ar electro bumcikai randominiai.
ZiuZiu
5002
Tai reik mastyt laiku, o ne sauktis isivaizduojamo Dievo pagalbos ir tiketis, jog kazkas pasikeis :) Per tuos pacius rinkimus reik balsuot ne uz populistus, kurie prisidenge graziais lozungais zada neimanomus dalykus. Bent jau patys nuosirdziai tikit tuo, ka jie sako? Jei taip.. tuomet man jusu gaila :) Balsuoti reikia uz ambicingus, naujus veidus ir partijas, kurie dar nespejo prieiti prie pinigu lovio ir i visa gali ziureti kiek geriau nei senosios partijos, kurios jau tikrai ne 1 metus ten sukinejasi ne tam, kad kazka pakeistu, panaikintu korupcija ir pan., o kad gautu pinigu :) Nors, kam reikia, tas masto, bent jau kaip Lietuvos kurybos daina man patiko! Spaudziu desine rankyte.
Anonimas
5002
"dieve, pasiziurek i musu skurda" bitch please, klipus kuria
|

