"Gerai tau sekasi" - Žodžiai po kurių tau nebesiseks tai, ką iki šiol darei puikiai

2011.08.26 Rendolfas
  • 215
9
"Gerai tau sekasi"







Nuotraukos nėra
Anonimas 5048    
#2 Pasake,per Pietu Amerikos cempionata
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
todel reikia neahuelint 'matai, o sakei nepavyks' o stebint dar labiau, ir patys geriau galetume jaustis ir rezultatai geretu. Kai pagiria tai akivaizdu, kad galetume priimt kaip paskatinima, kad eini gera kryptim, bet jei netobulesi, rytoj sakys kad nieko idomaus.linkiu kasdien tobuleti ir stebinti vis labiau ir negalios jokie zapadlo desniai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Visad taip buna. :D Isvada - daugiau jokiu pagyrimu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
Messi nera zmogus, todel jam sitas desnis netinka:D
Reinass 5417    
Tik pagirk ir susimauna iskart
Spartasaurus 5417    
90% tiesos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
Zapadlo desnis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
atrodo Messiui tai dar niekas nebuvo pasake...
barbar 5417    
tenka pripažint, kad tiesa
Grįžti į viršų