Ereliūmas išdyngo, - o dzecibelai liko.

2012.06.30 Rendolfas
  • 31
5
Ereliūmas išdyngo,



Nuotraukos nėra
Anonimas 5105    
#3 Zipas nuo antro sezono nusirito.. Ir jau seniai nebėra ką ten klausyti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5105    
To kamstelis - Taigi cia zipfm pokalbiai tiesiog iskirpti ir viskas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5105    
Kada ZipFM spėjo nusiristi iki tokio lygio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5105    
bbd nesamone, dislike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5105    
Nei juoktis nei verkt..
Grįžti į viršų