20
Elementarios matematikos žinios - 73 proc. žmonių jų iki šiol neturi..
Anonimas
4892
Anonimas
4993
#25 Teisingai nieko cia sunkaus ir nemanau kad 77proc suklysta ner cia kur suklyst.
Anonimas
4993
Kazkas rase jog skaiciuotuvo reikia ar pan... Bet jei ka via lb elementarus uzdavinis net per daug skaiciuoti nereikia... "+4x4" ir "-4x4" issibraukia, lieka: "4x4+4=?" "4x4=16" "16+4=20"
Emma11956
4995
#9 Tai tu toks atsilikęs, kad tau reikia skaičiuotuvo tokiam paprastam uždaviniui suskaičiuoti? P.S. keisk skaičiuotuvą, nes dabartinis pievas skaičiuoja...
Anonimas
4996
visada pirmenybe eina daugybai/dalybai ir is eiles o paskui viskas eina is eiles sudetis/atimtis nuo pradzios iki galo
Anonimas
4996
7
dnb
4996
#20 biski ne taip parasiau, ten kur apie sudeti ir atminti turejau omenyje siuo atveju:)
Anonimas
4996
#18 sudetis neturi pirmenybes pries atimti. Veiksmai vyksta nuosekliai
Anonimas
4996
Likę 27 procentai genijų skaičiuoja demotavacijoje. Užsikabinkite sau medalius, kad sugebėjote įveiktį šią 2-os klasės užduotį. Well done!
dnb
4996
#9 siaip jau dalyba ir daugyba eina pirma, poto sudetis td atimtis, nevykeli
Anonimas
4996
#8 Kai su skaiciuotuvu skaciuoji rekia nepamirst skliausteliu uzdet. Nu dar aisku nuo skaiciuotuvo priklauso, jei uz pitaka is maximos nusiperki tai ir tu skliausteliu nebus ir gausi 320 :D, bet siaip tai 20 gaunasi. :)
Anonimas
4996
duhai dar skaicioja vafliai
Anonimas
4996
#9 Tai tikrint nemoki.
Anonimas
4996
fail demo
Anonimas
4996
#8 nesilydik bote.
AISTUliux
4996
20
coliuke_
4996
#10 Dar paburbėk ir gausi galimybę nepasireikšt.
Anonimas
4996
coliukei galimybe pasireiksti protu :D
Anonimas
4996
nikuja, su kalkuliatorium dar patikrinau tris kartus, 320 gaunas.
Anonimas
4996
ar jūs čia apsimetat ar rimtai tokie kvaili? daugyba ir dalyba eina pirma, tai (4x4)+(4x4)+4-(4x4)=16+16+4-16=20
Anonimas
4996
20
Anonimas
4997
4
coliuke_
4997
Aišku, kad 20. :D
Emma11956
4997
#2 Tai, kad 20...
Anonimas
4997
20
Anonimas
4997
16
Anonimas
4997
20
|

