biski gal ne i tema pasakysiu bet musu mokytoja tijo masiulio sesuo
Didvyriai niekada nemiršta! - Jie gyvena amžinai!
Anonimas
4903
Anonimas
5278
Si diena, kaip zinia yra laisves gynejus diena. Skirta visiems tiems zmonems atminti. o tie, kurie galva del to dejo, tikrai verti pagarbos.Nemanau kad daug tokiu siandien atsirastu, kurie tai padarytu.
Anonimas
5278
tai reikia prisiminti tik ne kartą metuose, o kasdien
Anonimas
5278
jie pati atidave savo gyvenima, pati pradejo listi prie rusus, ir poto gavo atgal, taip visada buna protestu laiku,
Anonimas
5278
kitas klausimas kodel divyriai arba legendomis tampama tik mirus?
Anonimas
5278
Okay, kodel juos nematau jai jie nemire?
Anonimas
5278
sutinku su #3 komentaru
Anonimas
5278
#2 demotyvacija - nebutinai humoro svetaine.
Anonimas
5278
Nesąmonė. Jie didvyriai tik dėl to, kad mirė? O tie žmonės, kurie buvo sužeisti, bet sugebėjo išgyventi nieko verti taip išeina. Juk jie irgi gynė Lietuvą... Jau geriau tada arba visų pavardes prisimint arba nei vieno. :)
Anonimas
5278
Ne i demotyvacija reikia tokius dalykus kelti
Anonimas
5278
tai kad jie mire
|

