mano nuomone čia kalbama apie tikrus talentus... o tie kurie juos turi manau žino arba aplinkiniai tikrai pastebi
Blogiausia, ką galime padaryti - su savo talentu - tai neparodyti jo visam pasauliui
Anonimas
5208
Vilius_4_eminem
5516
#8 Pats pripažinai, kad neturi talento.
Anonimas
5517
Mano talentas, kad neturiu talento talentingai talentuoti talentingiems talentinguoliams talentingoje aplinkoje.
d3du
5518
Tosel ri atsiranda visoki Minedai,kurie isivaizduojama talenta nori parodyt visam pasauliui.
Anonimas
5519
horoskope rase kad 2011 metais mano talentas atsiskleis, nera dar :S
Garnettas
5519
taip kad visi varykit youtuben ir dekit savo video
Anonimas
5519
mergina nuotraukoje nemoka groti smuiku.
Anonimas
5519
tikrai ne..!
povilasq
5519
mano talentas ispeikti viska, ypac tokias nesamoningas demo. Fu*k yeah!
Anonimas
5519
pas mane talentu ner. ;/
|

