mano nuomone čia kalbama apie tikrus talentus... o tie kurie juos turi manau žino arba aplinkiniai tikrai pastebi
Blogiausia, ką galime padaryti - su savo talentu - tai neparodyti jo visam pasauliui
Anonimas
5211
Vilius_4_eminem
5518
#8 Pats pripažinai, kad neturi talento.
Anonimas
5520
Mano talentas, kad neturiu talento talentingai talentuoti talentingiems talentinguoliams talentingoje aplinkoje.
d3du
5521
Tosel ri atsiranda visoki Minedai,kurie isivaizduojama talenta nori parodyt visam pasauliui.
Anonimas
5522
horoskope rase kad 2011 metais mano talentas atsiskleis, nera dar :S
Garnettas
5522
taip kad visi varykit youtuben ir dekit savo video
Anonimas
5522
mergina nuotraukoje nemoka groti smuiku.
Anonimas
5522
tikrai ne..!
povilasq
5522
mano talentas ispeikti viska, ypac tokias nesamoningas demo. Fu*k yeah!
Anonimas
5522
pas mane talentu ner. ;/
|

