mano nuomone čia kalbama apie tikrus talentus... o tie kurie juos turi manau žino arba aplinkiniai tikrai pastebi
Blogiausia, ką galime padaryti - su savo talentu - tai neparodyti jo visam pasauliui
Anonimas
5210
Vilius_4_eminem
5517
#8 Pats pripažinai, kad neturi talento.
Anonimas
5519
Mano talentas, kad neturiu talento talentingai talentuoti talentingiems talentinguoliams talentingoje aplinkoje.
d3du
5520
Tosel ri atsiranda visoki Minedai,kurie isivaizduojama talenta nori parodyt visam pasauliui.
Anonimas
5521
horoskope rase kad 2011 metais mano talentas atsiskleis, nera dar :S
Garnettas
5521
taip kad visi varykit youtuben ir dekit savo video
Anonimas
5521
mergina nuotraukoje nemoka groti smuiku.
Anonimas
5521
tikrai ne..!
povilasq
5521
mano talentas ispeikti viska, ypac tokias nesamoningas demo. Fu*k yeah!
Anonimas
5521
pas mane talentu ner. ;/
|

