facebook yra/nėra kaip užplaukia :D
„Beveik“ - mažas žodis, skiriantis nuo didelių pasiekimų
Anonimas
5345
Anonimas
5345
Fb paluzo !!!!
Anonimas
5345
kas ka atjunge?????!
Anonimas
5345
nelygis tipo kai visi per fb rasyt pradejo, tai dabar atjunkt reikia? ;D
Anonimas
5345
fb nebeveikia? :D
Anonimas
5345
beveik pasikau, tai reiskia pasikti yra didelis pasiekimas. Logikos 0.
bambukinis
5345
Gerulis
|

