facebook yra/nėra kaip užplaukia :D
„Beveik“ - mažas žodis, skiriantis nuo didelių pasiekimų
Anonimas
5346
Anonimas
5346
Fb paluzo !!!!
Anonimas
5346
kas ka atjunge?????!
Anonimas
5346
nelygis tipo kai visi per fb rasyt pradejo, tai dabar atjunkt reikia? ;D
Anonimas
5346
fb nebeveikia? :D
Anonimas
5346
beveik pasikau, tai reiskia pasikti yra didelis pasiekimas. Logikos 0.
bambukinis
5346
Gerulis
|

