#3 apie fizika kalbama cia, ne apie issilavinusius zmones... kas is to kad baigei ten dizainus ir fotografijas visokias, nepaklausu ir viskas, o fizika, matieka IT, tai belekaip reik ir rasti darbo tikrai nebus sunku...
Baigiau fiziką - Ir dirbu fiziškai!
Anonimas
5218
Anonimas
5482
Ei, kvaisa. Kubilius irgi Fizikas.
Vilius_4_eminem
5515
#2 Tik nesakyk taip. Pilna dabar bedarbių išsilavinusių žmogų darbo iš vis neturi.
Anonimas
5515
Idiot. baik fizika normaliai ir vargo niekada nematysi. Matyt buvai adaptuotas ir nesupratai jos
anonimas
5516
svarbu, kad dirbi
|

