#5 atgalinis laikmatis ir zodynas
2000 VS 2012 - Kas nugalėtų?
Geras_Iksas
5213
obuolys
5213
kiausinis tai taimeris, o dežutė, tai aš pats nesuprantu. bet vistiek 2000 variantas geresnis.
Anonimas
5213
kas tas kiausinis ir ketvirta dezute desinej?
Anonimas
5213
man asmeniskai geriau turet tikra daikta rankoj negu elektoniny varianta, skaityt tikra knyga daug didesnis malonumas
Anonimas
5213
#1 Tik tau taip atrodo
Anonimas
5213
[youtube]NSy3fQ7RxyU[/youtube]
Anonimas
5215
per telefona nieks failu nekelineja
|

