#5 atgalinis laikmatis ir zodynas
2000 VS 2012 - Kas nugalėtų?
Geras_Iksas
5212
obuolys
5212
kiausinis tai taimeris, o dežutė, tai aš pats nesuprantu. bet vistiek 2000 variantas geresnis.
Anonimas
5212
kas tas kiausinis ir ketvirta dezute desinej?
Anonimas
5212
man asmeniskai geriau turet tikra daikta rankoj negu elektoniny varianta, skaityt tikra knyga daug didesnis malonumas
Anonimas
5212
#1 Tik tau taip atrodo
Anonimas
5212
[youtube]NSy3fQ7RxyU[/youtube]
Anonimas
5214
per telefona nieks failu nekelineja
|

