2000 VS 2012 - Kas nugalėtų?

2012.03.17 Rendolfas
  • 15
7
2000 VS 2012







Geras_Iksas 5210    
#5 atgalinis laikmatis ir zodynas
Nuotraukos nėra
obuolys 5210    
kiausinis tai taimeris, o dežutė, tai aš pats nesuprantu. bet vistiek 2000 variantas geresnis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
kas tas kiausinis ir ketvirta dezute desinej?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
man asmeniskai geriau turet tikra daikta rankoj negu elektoniny varianta, skaityt tikra knyga daug didesnis malonumas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
#1 Tik tau taip atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
[youtube]NSy3fQ7RxyU[/youtube]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
per telefona nieks failu nekelineja
Grįžti į viršų