#5 atgalinis laikmatis ir zodynas
2000 VS 2012 - Kas nugalėtų?
Geras_Iksas
5214
obuolys
5214
kiausinis tai taimeris, o dežutė, tai aš pats nesuprantu. bet vistiek 2000 variantas geresnis.
Anonimas
5214
kas tas kiausinis ir ketvirta dezute desinej?
Anonimas
5214
man asmeniskai geriau turet tikra daikta rankoj negu elektoniny varianta, skaityt tikra knyga daug didesnis malonumas
Anonimas
5214
#1 Tik tau taip atrodo
Anonimas
5214
[youtube]NSy3fQ7RxyU[/youtube]
Anonimas
5216
per telefona nieks failu nekelineja
|

