Geras demo
Викторас дуос дарбо ир пинигу висиемс! - Йис žино, каип!
Anonimas
5003
Anonimas
5003
o skirtumas kas waldys kad tik y nauda iseitu
Anonimas
5004
Esme tame, kas Uspaskichas yra rusas, o dabar lietuviams ALE neleis rašyti lietuviškai, o rusiškai, kaip senais ruso laikais, Graždanka - Lietuviški žodžiai rusiškomis raidėmis! :)
Emma11956
5004
#6 Taip ir sakyk, kad nesupratai nė vienos raidės ;D
Anonimas
5004
Nu jau lėvesnes demo nematęs
Anonimas
5004
Ir didelis ačiū sumautiems kaimiečiams. Jūs kaip visuomet - nepavedėt. Demotyvacijos tekstas: Viktoras duos darbo or pinigų visiems! Jis žino, kaip!
Anonimas
5004
#3 teks mokintis dabar rusiskai.
Anonimas
5004
#3 ne visi gal rusu abecele moka idiote
Anonimas
5004
lietuviski zodziai rusiska abecele, nieko verst nereikia
Anonimas
5004
isverskit
|

