Tiems kuriem juokinga tiesiog esati 12metes malalietkos kurios negerbe motinos. ;) P.s man jusu nuomone i mano komentara visiskai neidomi.
Nuotrauka su mama - Pati brangiausia
Anonimas
5151
Anonimas
5390
thats mean -.-
Anonimas
5421
#12 Oi oi kokie mes kieti..
Anonimas
5422
#11 Tai tada pyzdink is cia, triedale tu.
Anonimas
5423
Ir užrašą matėm, ir humoro jausmą turim.. nu bet jei jums čia juokinga, tai man tikrai nuoširdžiai jūsų gaila...
Milky.
5423
Nusivylusi tokia demo. Neprajuokino.
Fanatikeee
5423
.
Anonimas
5423
Nu nx.
Anonimas
5423
#6 Matėm. O kas ten tokio jau ypatingo ? Neturi humoro jausmo, tai ir nereik imt į širdį.
Anonimas
5423
bent uzrasa ant maikes matet ?
Hifive
5423
ten akiniai.....
Anonimas
5423
Kas per plaukai pas bahūrą, nes ten šone pas jį kažkokia balta fignia
Anonimas
5423
#1 Na, tada pasiimk koki astru peili ir durk sau i aki.
Anonimas
5423
Fuck yeah !
Anonimas
5423
Net nejuokinga...
|

