Kas nerizikuoja - tas neprišika kelnių.

2010.03.17 Regis
  • 146
9
Kas nerizikuoja







Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Truputi suduko :P
chzarija 5887    
4 - 20 stuku jpg formatu ? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
xD
ENGREY 5893    
coco nejuokink tu 20 štukų ;D
Regis 5893    
Mažai. Diena ir vėl tiek yra.
Coco 5931    
kažkas man taip sakė, kai žaidžiau pokerį, fainai tada pralošiau 20 štukų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
cia as :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Video irgi ziaurokas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
jei turite problemu su virskinimu geriau palikite baltus dzinsus namie :D

www.youtube.com/watch?v=_fxS5wGGyPE
Grįžti į viršų