Man tėvai sako, kad mane rado kopūstuose, - o aš savo vaikams pasakysiu, kad atsisiunčiau iš interneto.

2011.03.20 19:03 Raaaminta
  • 7
1
Man tėvai sako, kad mane rado kopūstuose,







povilasq 5574    
ble ;D
Grįžti į viršų