Verčiau barakūda - nei barastora..

2011.03.17 16:49 Punceka
  • 12
13
Verčiau barakūda







Nuotraukos nėra
antipropaganda 3758    
Tegul seniai ima barastoras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
Kodel jus galvojat kad jei jau kuda tai serga anoreksija?
kristal 5581    
Šiaip ne tas nei tas :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
Ka jus cia svaigstas viena serganti anoreksike, o kita tiesiog stora.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#4 Pritariu, akd geriausia ranka is situ variantu. :D
gretagreat28 5802    
esme gera, bet ji tikrai jau kūūūūda
Nuotraukos nėra
Anthony 5802    
sita gud ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
blet gerai cia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Jau geriau nei viena, nei kita.. (puke)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Jau geriau ranka.
svajus 5802    
#2 Suprask esme bl

bara KUDA, bara STORA
Akva 5802    
Ten anoreksikė o ne barakūda
Turbosraige 5802    
Jeigu kaireje butu tikrai barakuda, tai tikrai sutikciau su teiginiu :D
Grįžti į viršų