nu va zmogus normaliai pakomentavo, pasake kas patinka kas nepatinka ir dar apie demotyvacija pakalbejo ;)
Pasigailėk moterų - Būk vyriškas, snargly.
Anonimas
5204
Anonimas
5293
Nuleisto klyno mada atejo is kalejimu, kur atimdavo dirzus, kad nepasikartu ir vaiksciodavo visi apsmuke. Is pradziu tai nukeliavo tik i hip-hop'o sub-kultura, kur turejo ir likti, placios kelnes apsmuke (ne maisai) man, asmeniskai, yra grazu. Isidemekit - reperiai ne banglai. Bet kai tokias pedkelnes pradeda chebra nesiot tai cia yra auksciau visko. :/ Del kostiumo taip pat pritarsiu, kad yra stilinga ir buvo grazu visais amziais, bei visada tai buvo stilingiausia apranga, bet kaip kazkas minejo komentaruose, kad kostiumo kas diena gi nenesiosi :) Del demo maroziskumo tai cia faktas, neisivaizduoju koks kaimietukas galetu rasyti taip tiesmukiskai formuluodamas sakinius :)
Anonimas
5295
tai jums banglams dabar ir kostiumas maroziska? durneliai :)
Anonimas
5295
balvone ten Stathamas :)
Anonimas
5297
Mldc, pirmoj foto pidarasta imete. Prisipazino spaudai jog vaikinus myli.
Anonimas
5299
#6 su kostiumu nebutina bet su tais pampersais tj tik pirmus metus gyvenimo ir paskutinius
Anonimas
5299
Pritariu demotywacijai,kelnes liewos,plius siais laikais zmones apsirengia taip kad nesuprasi ten bicas ar mergycka
Anonimas
5299
Maroziškesnės DEMO, tai gal nesu matęs
rossoneri
5299
bl ce tai lempa patvoirtino. kas kaip nori tas taip rengias. koks supistas skirtumas.
Anonimas
5299
#14 Nu patinka kaip atrodo :D
Anonimas
5299
#7 tai dar ir kelnem daliniesi, kad ir draugem tavo kelnes patinka?
LabasAsFaina
5299
pirma mintis, kad sukūrė Punceka!
Anonimas
5299
forsas demo kure:)
Anonimas
5299
cia ziuriu pusei smegeneles passalusios.... jei tokias kelnes laiko normaliom... is kur jum cia stilius? jei rengiesi tai turi atrodyti padoriai, o ne kaip atsilupelis.
Anonimas
5299
agne yra dx :P
Anonimas
5299
#6 en.wikipedia.org/wiki/Barney_Stinson
Anonimas
5299
skambės kaip krikštolinės taurės. xD
Anonimas
5299
Man labai patinka tokios kelnes ir yra merginu kurioms mano kelnes taip pat patinka. O tokie pasakymai, kad vaikscioji kaip prisisikes ir pan. tai juokingi ir parodo koks tas zmogus neismanelis, tikras forsas :D
Taute
5299
bl nevaikščiosi gi su kostiumu kiekvieną dieną :D
anonimas
5299
odinės kelnės vistiek awesome
kasiakas
5299
#1 Čia apie vyrus kalba eina, bet pati viską paaiškinai pasakydama, kad PATI turi tokias pat kelnes...
Anonimas
5299
#2 ne prisikus, o su sauskelnem.
Anonimas
5299
Tai ir vaikstai kaip prisisikus ;))
Anonimas
5299
jei nepatinka tokios kelnes savo nuomone sau pasilaikyk, nebutina kurt demo, nesuprantu kaip vps tvirtina tokias nesamones :). pati turiu dzinsus su klynu,kurie man labai patinka ir esu uz. Skonio reikalas
|

