Parodyk tai jiems - Savo demotyvacijas apie meilę ir gyvenimą

2012.08.19 Punceka
  • 29
18
Parodyk tai jiems







Nuotraukos nėra
Anonimas 4981    
I'm in Laiptine beach.
Vodka_ID 5054    
Gal po darbu. Ir negali visi gi ipirkti normaliu rubu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5057    
nrmls pacanai nepiskit proto :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5057    
#10 Teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
cia ne majamis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
Tai, kad daugmaz normalus yra, kas negerai su sita foto?
Nu mergu aisku reiketu, bet visada ju reikia ir nevisada buna, ka jau padarysi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
tarp coliukes heiteriu ir pacios coliukes, matau, bresta stokholmo sindromas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
#8 oh, shit.. o taip tikėjaus.. ;((((((
kristal 5058    
Kaip suprantu jie neturi nei meilės nei gyvenimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
nastojasceje muzcini
coliuke_ 5058    
Hey, guys. (: Coliukė nedingus. (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
#3 made my day, bro (y) :D
Rufkenas 5058    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
kas cia per klaunai?
Nuotraukos nėra
Alexandr 5058    
#1 Turbūt parodė šitiems inteligentams savo demotyvacijas apie meilę ir gyvenimą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
Bomzai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
Eee rimtai, kur coliuke dingus?
Grįžti į viršų