Laimė - Norėdami suteikti ją vaikui, reikia turėti dvi poras rankų

2011.04.19 Punceka
  • 195
21
Laimė







Nuotraukos nėra
Intrix 5544    
arba, paprasčiausiai gali turėti gerą botagą
Punceka 5545    
Daug ką prarandi :D
Jezus 5545    
tikrai ne:D
Punceka 5546    
Bl rimtai reikės pasiūlyti programeriams, kad po demotyvacija paaiškinimo laukelį pridėtų.......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
cia yra nesamone jeigu tos dvi poros butu vienos lyties tai jokios as laimes nematyciau
Punceka 5546    
Nori pasisiūlyti jų atsiradimui? :D
Jezus 5547    
Punčeka, vaikų užsimanei?:D
Lukis28 5547    
bet ne bet kokiu ranku reikia. reikia tik 1 vyro ir 1 moters o ne 2 vyru ar moteru... slykstu. ir kas per pyderai valdzioj sedi, kad tj iteisinti nori???
Spunkyz 5547    
nea.;)
Teenagor 5547    
nice..
Teenagor 5547    
nice..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Savo tėvo net nesu matęs, o gyvenu laimingą gyvenimą, tad čia totali nesąmonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
gryna tiesa, nuperki suniuka ir laimingas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
O kai vaikas auga be vieno iš tėvų,arba yra našlaitis,tai reiškia kad jis niekada laimės nepatirs?
Punceka 5547    
Vėl krw modas pats savo demo pasitvirtino, užpisa
J4L 5547    
#3 tu dar permažas suprasti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
#3 gudrasiknis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
kartjs ne is one.lt kopijavo? :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
tai jeigu tevas arba motina be vienos rankos tai vsio, vaikas ateities nebeturi?
Monakiux 5547    
#1 Tikrai taip.
Ger2tja 5547    
Didesnės tiesos negali būti.
Grįžti į viršų