Atostogos - Prabudus, eiti papusryčiauti, ar palaukti 30min. ir papietauti?

2011.06.17 Punceka
  • 457
11
Atostogos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5218    
geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
as tai isvis pries dbz atsikeliu tai ant pietu. : D per vasaros atostogas dingsta mano pusryciai x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
man atsibudus jau nk nelieka tik vakarieniaut..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
vasarą tai išviso 5h. Po pietų Keliuosi;D Tai val palauki ir eini vakarieniaut.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
ar prabudus nolifint prie demotivaciju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
Stai kuo vyras pranasesnis uz motery.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
Legendinė vyruko veido išraiška :D
sima48 5489    
Tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
AŠ tai iškart pietus valgau, net pusvalandžio nelaukiu ;P
Nuotraukos nėra
marmuza 5489    
Punceka tai gali paziureti mano demo naujas? Tau patiks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
gerule foto :D :D
Grįžti į viršų