Vis dar - nori į pajūrį?

2010.07.22 Psycho
  • 92
32
Vis dar







naujokas1 3374    
Gal geriau namie pasėdėsiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
ir as buvau ten nusimyzes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Ten ir mano yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Taip ir būna visada. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
palangoj ir nidoj skirtingos juros? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Del tokiu dalyku protingi zmones renkasi Nidos papludimy
Jurginelis 5816    
Noriu.. Bet ne i Palanga. :D
Nuotraukos nėra
Psycho 5817    
Apmyžo pusę pasaulio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Noriu , seniai buvau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
aš ir ten myžau.. :D
Nuotraukos nėra
cigo 5817    
cha visiem poxui! :D ka tu sakai niekam neirodo tiesos!
Nuotraukos nėra
Psycho 5817    
Cha :D As micigane maudaus ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
jau buvau, neseniai tik grizau ;D Ir dar grisiu ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
myža, tai myža, visur žmonės tai daro, ta prasme, ir ežeruose ir jūroj. bet jau kai *ikt pradeda, tai atsiprašau, virš visko. Guli draugė pleže, ir girdi kaip šnekasi mama su dukryte. Ta dukrytė sako maždaug prisidariau į kelnes, o mama sako tai bėk jūroj išsiplauk. nu smagu, ką? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#13 Duxe tu, netrauk faktu is savo siknos. Labiausiai uztersta jura yra vidurzemio jura.
Gusta-Fang 5817    
Seip kaikurie seni zmones pvz vaiku sisaliuka geria, nes jis gydo kai kurias ligas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
taip. Ryt ten ir važiuosiu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
man px, noriu, ir ka tu i tai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Noriu ir noresiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Px visiem, kad ten toas tualetas :D Baltijos jūra juk labiausiai užteršta jūra pasaulyje (oficialiai) ir ne tik tuo kas išbėga iš mūsų, bet ir nuo laivų ir netgi po karo užsilikusių cheminių ginklų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
noriu.
Sadness 5817    
geras sitas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
wc žmonės ne tik myža, pamąstykit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Noriu i pajuri
Modestas. 5817    
visi myzo ir mys, ir visiems px, nes pakrantes pilnos turistu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#4 sutinku! ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
;D tai nejau mokesi 50cnt uz tulika..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
visada myzo ir mys. Apskritai, pamastykit. Mes realiai ir geriam savo myzala.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
uzskaitauu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
aha.
Nuotraukos nėra
kenguriukas9 5818    
taip
Grįžti į viršų