Is philmo "Soviet story" patariu paziuret, busit sokiruoti.
Sakai - nėr gyvenimo?
Anonimas
5772
Anonimas
5780
NAZIS RULES!!!!!!!!!!!!1
Anonimas
5814
JUDEN RAUS!!!
Anonimas
5818
ner gywenimo... ner!
Anonimas
5819
Siaubas. Ir lyg jie būtų padarę kažką blogo, kad jiems taip nesiseka.;//
Anonimas
5819
Varkšiukai ..
Anonimas
5820
Va taip vat! Super. Zydai varykit i savo zydija
Anonimas
5820
#12 Mirk , purvinas žyde!
Sadness
5820
WOW, nuo vaizdelio susisvaigo galva :O
Anonimas
5820
#9 tu idiotas.. dusk
Anonimas
5820
stipru.......
Anonimas
5821
nebegerkit, labai puiki demotyvacija. Pagooglinkit genocidas, ve tada dmotyvuos iki kaulu smegenu.
Anonimas
5821
zydai kepa :D
Anonimas
5821
#5 +
Anonimas
5821
jazau
Amber
5821
o dar siais laikais paneles nori buti kudos ir laikosi dietos, geriau lai pasiziuri i situos vaikus, kad jos laikosi tos dietos nors ir yra valgyt o jie net neturi ko ziauru
Anonimas
5821
nx tam, kad maziau verkslentum jog tau gyvenimas blogas ir pamatytum ka8p kazkam TIKRAI blogai yra
Anonimas
5821
nx cia metat tas demo is kambodzos.. ziauru biski
Anonimas
5821
realybe nebuna per ziauri :)
Akvile
5821
siaubas, nedėkit tokių demo...truputį per žiauru...
|

