Sakai - nėr gyvenimo?

2010.07.20 Psycho
  • 39
21
Sakai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Is philmo "Soviet story" patariu paziuret, busit sokiruoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
NAZIS RULES!!!!!!!!!!!!1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
JUDEN RAUS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
ner gywenimo... ner!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Siaubas. Ir lyg jie būtų padarę kažką blogo, kad jiems taip nesiseka.;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Varkšiukai ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Va taip vat! Super. Zydai varykit i savo zydija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#12 Mirk , purvinas žyde!
Sadness 5820    
WOW, nuo vaizdelio susisvaigo galva :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#9 tu idiotas.. dusk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
stipru.......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
nebegerkit, labai puiki demotyvacija. Pagooglinkit genocidas, ve tada dmotyvuos iki kaulu smegenu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
zydai kepa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#5 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
jazau
Nuotraukos nėra
Amber 5821    
o dar siais laikais paneles nori buti kudos ir laikosi dietos, geriau lai pasiziuri i situos vaikus, kad jos laikosi tos dietos nors ir yra valgyt o jie net neturi ko ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
nx tam, kad maziau verkslentum jog tau gyvenimas blogas ir pamatytum ka8p kazkam TIKRAI blogai yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
nx cia metat tas demo is kambodzos.. ziauru biski
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
realybe nebuna per ziauri :)
Nuotraukos nėra
Psycho 5821    
Galbūt...
Akvile 5821    
siaubas, nedėkit tokių demo...truputį per žiauru...
Grįžti į viršų