Sakai - nėr gyvenimo?

2010.07.20 Psycho
  • 39
21
Sakai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Is philmo "Soviet story" patariu paziuret, busit sokiruoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
NAZIS RULES!!!!!!!!!!!!1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
JUDEN RAUS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
ner gywenimo... ner!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Siaubas. Ir lyg jie būtų padarę kažką blogo, kad jiems taip nesiseka.;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Varkšiukai ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Va taip vat! Super. Zydai varykit i savo zydija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#12 Mirk , purvinas žyde!
Sadness 5817    
WOW, nuo vaizdelio susisvaigo galva :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#9 tu idiotas.. dusk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
stipru.......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
nebegerkit, labai puiki demotyvacija. Pagooglinkit genocidas, ve tada dmotyvuos iki kaulu smegenu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
zydai kepa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#5 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
jazau
Nuotraukos nėra
Amber 5818    
o dar siais laikais paneles nori buti kudos ir laikosi dietos, geriau lai pasiziuri i situos vaikus, kad jos laikosi tos dietos nors ir yra valgyt o jie net neturi ko ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
nx tam, kad maziau verkslentum jog tau gyvenimas blogas ir pamatytum ka8p kazkam TIKRAI blogai yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
nx cia metat tas demo is kambodzos.. ziauru biski
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
realybe nebuna per ziauri :)
Nuotraukos nėra
Psycho 5819    
Galbūt...
Akvile 5819    
siaubas, nedėkit tokių demo...truputį per žiauru...
Grįžti į viršų