Is philmo "Soviet story" patariu paziuret, busit sokiruoti.
Sakai - nėr gyvenimo?
Anonimas
5767
Anonimas
5776
NAZIS RULES!!!!!!!!!!!!1
Anonimas
5809
JUDEN RAUS!!!
Anonimas
5814
ner gywenimo... ner!
Anonimas
5814
Siaubas. Ir lyg jie būtų padarę kažką blogo, kad jiems taip nesiseka.;//
Anonimas
5814
Varkšiukai ..
Anonimas
5815
Va taip vat! Super. Zydai varykit i savo zydija
Anonimas
5815
#12 Mirk , purvinas žyde!
Sadness
5815
WOW, nuo vaizdelio susisvaigo galva :O
Anonimas
5815
#9 tu idiotas.. dusk
Anonimas
5816
stipru.......
Anonimas
5816
nebegerkit, labai puiki demotyvacija. Pagooglinkit genocidas, ve tada dmotyvuos iki kaulu smegenu.
Anonimas
5816
zydai kepa :D
Anonimas
5816
#5 +
Anonimas
5816
jazau
Amber
5816
o dar siais laikais paneles nori buti kudos ir laikosi dietos, geriau lai pasiziuri i situos vaikus, kad jos laikosi tos dietos nors ir yra valgyt o jie net neturi ko ziauru
Anonimas
5816
nx tam, kad maziau verkslentum jog tau gyvenimas blogas ir pamatytum ka8p kazkam TIKRAI blogai yra
Anonimas
5816
nx cia metat tas demo is kambodzos.. ziauru biski
Anonimas
5816
realybe nebuna per ziauri :)
Akvile
5817
siaubas, nedėkit tokių demo...truputį per žiauru...
|

