Is philmo "Soviet story" patariu paziuret, busit sokiruoti.
Sakai - nėr gyvenimo?
Anonimas
5771
Anonimas
5780
NAZIS RULES!!!!!!!!!!!!1
Anonimas
5813
JUDEN RAUS!!!
Anonimas
5818
ner gywenimo... ner!
Anonimas
5818
Siaubas. Ir lyg jie būtų padarę kažką blogo, kad jiems taip nesiseka.;//
Anonimas
5818
Varkšiukai ..
Anonimas
5819
Va taip vat! Super. Zydai varykit i savo zydija
Anonimas
5819
#12 Mirk , purvinas žyde!
Sadness
5819
WOW, nuo vaizdelio susisvaigo galva :O
Anonimas
5819
#9 tu idiotas.. dusk
Anonimas
5820
stipru.......
Anonimas
5820
nebegerkit, labai puiki demotyvacija. Pagooglinkit genocidas, ve tada dmotyvuos iki kaulu smegenu.
Anonimas
5820
zydai kepa :D
Anonimas
5820
#5 +
Anonimas
5820
jazau
Amber
5820
o dar siais laikais paneles nori buti kudos ir laikosi dietos, geriau lai pasiziuri i situos vaikus, kad jos laikosi tos dietos nors ir yra valgyt o jie net neturi ko ziauru
Anonimas
5820
nx tam, kad maziau verkslentum jog tau gyvenimas blogas ir pamatytum ka8p kazkam TIKRAI blogai yra
Anonimas
5820
nx cia metat tas demo is kambodzos.. ziauru biski
Anonimas
5820
realybe nebuna per ziauri :)
Akvile
5821
siaubas, nedėkit tokių demo...truputį per žiauru...
|

