Sakai - nėr gyvenimo?

2010.07.20 Psycho
  • 39
21
Sakai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Is philmo "Soviet story" patariu paziuret, busit sokiruoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
NAZIS RULES!!!!!!!!!!!!1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
JUDEN RAUS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
ner gywenimo... ner!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Siaubas. Ir lyg jie būtų padarę kažką blogo, kad jiems taip nesiseka.;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Varkšiukai ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Va taip vat! Super. Zydai varykit i savo zydija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#12 Mirk , purvinas žyde!
Sadness 5821    
WOW, nuo vaizdelio susisvaigo galva :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#9 tu idiotas.. dusk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
stipru.......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
nebegerkit, labai puiki demotyvacija. Pagooglinkit genocidas, ve tada dmotyvuos iki kaulu smegenu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
zydai kepa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#5 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
jazau
Nuotraukos nėra
Amber 5822    
o dar siais laikais paneles nori buti kudos ir laikosi dietos, geriau lai pasiziuri i situos vaikus, kad jos laikosi tos dietos nors ir yra valgyt o jie net neturi ko ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
nx tam, kad maziau verkslentum jog tau gyvenimas blogas ir pamatytum ka8p kazkam TIKRAI blogai yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
nx cia metat tas demo is kambodzos.. ziauru biski
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
realybe nebuna per ziauri :)
Nuotraukos nėra
Psycho 5823    
Galbūt...
Akvile 5823    
siaubas, nedėkit tokių demo...truputį per žiauru...
Grįžti į viršų