Pritariu demotyvacijai, praeitais metais ziauriai laukiau o siemet dingo tas stebuklas,noras tikejimas.
Šventės - Bėgant metams jose matome vis mažiau magijos ir vis daugiau problemų
Anonimas
5665
Anonimas
5666
#8 anksciau zmones per sventes atsipalaiduodavo ir viskas norm budavo o db tam yra savaitgaliai taip kad sventes prarado savo reiksme.
Anonimas
5667
Tai jus visi lievi, tada jeigu matote problemas svenciu metu. As asmeniskai atsipalaiduoju svenciu metu ir bunu pakyletos nuotaikos.
Anonimas
5667
Deja, bet tiesa..
gretagreat28
5667
deja taip :??
Anonimas
5667
Jo;/
Anonimas
5667
net ne. Jeigu tik problemas matot, tai kąžinau;>
Anonimas
5667
va ką aš visiems norėjau pasakyt. :/
fabulous
5667
tikrai taip..
Anonimas
5667
pirmos kaledos kai as ju nelaukiu :D
|

