Patinka pasiausti atrakcionuose ne man vienai...
Siaubingai baisu... - ...kad neiškristų mobilus telefonas
saulute25
4237
Anonimas
5162
Tai kiti renkasi pinigus po karusele :D
Anonimas
5675
Išcentrinė jėga, vaikučiai, išcentrinė jėga.
Anonimas
5679
Pas mane jie pririšti
Anonimas
5682
Kažkada taip pinigai man iškrito.. xD
Anonimas
5684
o taip :D
Chimera.
5684
kad ir neturi to telefono atrodo kad viskas is taves iskris. nu krc kai pakabina ten zemyn galva tai tik tas ir buna baisu, o siaip tai kaifas :D
Anonimas
5684
#15 xD
gretagreat28
5684
Tikrai taip! :D
gretagreat28
5684
Tikrai taip! :D
Anonimas
5684
išsitraukia savo išmanųjį
laris
5684
Čia jau baiskiau, kad neatsidarytu tas kur prispaudžia :D Telefonas tokiu atvėju bevertis :D
Anonimas
5684
extreem ;)
Anonimas
5684
extreem ;)
Anonimas
5684
nu
Ex02r
5685
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Ex02r
5685
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
garbane
5685
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Anonimas
5685
tiesa :D :D :D
Anonimas
5685
tiesa :D :D :D
Gine
5685
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Gine
5685
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Anonimas
5685
Kiek kartų buvo iškritęs :D
Anonimas
5685
#1 ne
Anonimas
5685
#1 ne
|

