Siaubingai baisu... - ...kad neiškristų mobilus telefonas

2010.12.01 Prasmingai
  • 68
25
atrakcionai,amerikietiski, kalneliai







saulute25 4237    
Patinka pasiausti atrakcionuose ne man vienai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
Tai kiti renkasi pinigus po karusele :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Išcentrinė jėga, vaikučiai, išcentrinė jėga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Pas mane jie pririšti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Kažkada taip pinigai man iškrito.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
o taip :D
Chimera. 5684    
kad ir neturi to telefono atrodo kad viskas is taves iskris. nu krc kai pakabina ten zemyn galva tai tik tas ir buna baisu, o siaip tai kaifas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
#15 xD
gretagreat28 5684    
Tikrai taip! :D
gretagreat28 5684    
Tikrai taip! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
išsitraukia savo išmanųjį
Nuotraukos nėra
laris 5684    
Čia jau baiskiau, kad neatsidarytu tas kur prispaudžia :D Telefonas tokiu atvėju bevertis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
extreem ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
extreem ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
nu
Ex02r 5685    
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Ex02r 5685    
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
garbane 5685    
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
tiesa :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
tiesa :D :D :D
Gine 5685    
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Gine 5685    
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Kiek kartų buvo iškritęs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
#1 ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
#1 ne
Grįžti į viršų