Patinka pasiausti atrakcionuose ne man vienai...
Siaubingai baisu... - ...kad neiškristų mobilus telefonas
saulute25
4236
Anonimas
5161
Tai kiti renkasi pinigus po karusele :D
Anonimas
5674
Išcentrinė jėga, vaikučiai, išcentrinė jėga.
Anonimas
5678
Pas mane jie pririšti
Anonimas
5681
Kažkada taip pinigai man iškrito.. xD
Anonimas
5682
o taip :D
Chimera.
5682
kad ir neturi to telefono atrodo kad viskas is taves iskris. nu krc kai pakabina ten zemyn galva tai tik tas ir buna baisu, o siaip tai kaifas :D
Anonimas
5683
#15 xD
gretagreat28
5683
Tikrai taip! :D
gretagreat28
5683
Tikrai taip! :D
Anonimas
5683
išsitraukia savo išmanųjį
laris
5683
Čia jau baiskiau, kad neatsidarytu tas kur prispaudžia :D Telefonas tokiu atvėju bevertis :D
Anonimas
5683
extreem ;)
Anonimas
5683
extreem ;)
Anonimas
5683
nu
Ex02r
5683
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Ex02r
5683
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
garbane
5683
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Anonimas
5683
tiesa :D :D :D
Anonimas
5683
tiesa :D :D :D
Gine
5683
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Gine
5683
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Anonimas
5683
Kiek kartų buvo iškritęs :D
Anonimas
5683
#1 ne
Anonimas
5683
#1 ne
|

